Ukryta prawda | sezon 11 odc. 737

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maja to bezdzietna rozwódka, która skupia się na rozwijaniu kariery. Jest zaniepokojona związkiem 80-letniej matki, Tamary, z 24-letnim Marcinem. Nawiązał on przyjaźń ze staruszką po śmierci jej męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Maja to bezdzietna rozwódka, która obecnie skupia się na rozwijaniu kariery. Jest zaniepokojona związkiem 80-letniej matki, Tamary, z 24-letnim Marcinem. Nawiązał on przyjaźń ze staruszką po śmierci jej męża, a w końcu zamieszkali razem. Znajomi próbują przekonać Tamarę, że Marcin może chcieć wykorzystać ją finansowo. Maja przeprowadza z matką poważną rozmowę. Gdy nie przynosi ona efektu, podejmuje próbę rozwiązania problemu, prosząc o pomoc adwokata, jednak również jemu nie udaje się przekonać starszej pani do zmiany zdania. Wkrótce Maja zastaje w mieszkaniu Tamary młodą dziewczynę i Marcina w niedwuznacznej sytuacji.

Zobacz także

Ładuję...