Teleman

Ukryta prawda | sezon 11 odc. 736

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Teresa prowadzi cukiernię odziedziczoną po ojcu. Jej mąż Dariusz jest nadzorcą na budowie. Ich córka rok wcześniej zamieszkała z chłopakiem. W dniu urodzin Dariusz oznajmia żonie, że ma kochankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

46-letnia Teresa prowadzi małą cukiernię, którą odziedziczyła po ojcu. Jej mąż Dariusz jest nadzorcą na budowie. Ich córka rok wcześniej zamieszkała ze swoim chłopakiem. W dniu swoich urodzin Dariusz oznajmia żonie, że ma kochankę, do której zamierza się wyprowadzić. Teresa jest załamana, musi korzystać z pomocy psychologa. Pomagają jej też córka i przyjaciółka Monika. Trzy tygodnie później Dariusz ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego zostaje sparaliżowany od pasa w dół. Jego nowa partnerka nie jest w stanie się nim zajmować. Teresa rozważa, czy przyjąć go z powrotem, ale Maria jej to odradza. Mężczyzna prosi żonę o wybaczenie.

Zobacz także

Ładuję...