Outsider (2)

(The Outsider: Roanoke)

serial kryminalny USA 2020  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Ralph i Terry spotykają się nieoficjalnie. Policjant nie wie, co myśleć o wykluczających się dowodach. Nazajutrz dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Detektyw Hoskins przejmuje dowodzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dochodzi do makabrycznej zbrodni. W lesie w stanie Georgia zostają znalezione zwłoki jedenastolatka, Frankiego Petersona. Ciało chłopca nosi ślady tortur. Bardzo szybko pojawia się pierwszy podejrzany. Świadkowie wskazują na Terry'ego Maitlanda (Jason Bateman), szczęśliwego męża i ojca dwóch dziewczynek. Mężczyzna jest bardzo ważną osobą w społeczności Flint City. Pracuje jako nauczyciel angielskiego, sprawuje też stanowisko trenera tutejszej Little League. Odciski palców nie pozostawiają wątpliwości, że to on stoi za morderstwem. Detektyw Ralph Anderson (Ben Mendelsohn) decyduje się na publiczne aresztowanie podejrzanego. Maitland nie przyznaje się do winy, przedstawia też alibi. Prokuratura jednak jest pewna swoich oskarżeń. Wkrótce detektyw Anderson prosi o pomoc prywatną detektyw Holly Gibney (Cynthia Erivo). Kobieta słynie ze swoich nieszablonowych metod śledczych. Serial na podstawie książki króla horroru Stephena Kinga.

W tym odcinku

Dochodzi do nieoficjalnego, nocnego spotkania Ralpha i Terry'ego. Policjant wyznaje, że nie ma pojęcia, co myśleć o wykluczających się dowodach. Następnego dnia dochodzi do strasznych wydarzeń, które utrudniają pracę policji. Detektyw Jack Hoskins przerywa odpoczynek, wraca z polowania i przejmuje dowodzenie. Glory stara się uspokoić córkę. Jessa jest przekonana, że w nocy w jej pokoju przebywał nieznajomy mężczyzna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...