Leśniczówka (178)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Katarzyna przejmuje się maturą córki. W ramach odreagowania postanawia pomóc Marynie w przygotowaniach do targów. Gdy kobieta dowiaduje się, że Pola zemdlała na egzaminie, jedzie do jej szkoły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Katarzyna bardzo przejmuje się maturą córki. W ramach odreagowania postanawia pomóc Marynie w przygotowaniach do targów naturalnych kosmetyków. Gdy kobieta dowiaduje się, że Pola zemdlała podczas egzaminu, natychmiast jedzie do jej szkoły, zostawiając siostrę samą na stoisku. Wigrowski chce wypuścić Beatę z celi, lecz ta się nie zgadza. Żąda widzenia z Nowackim, by powiedzieć mu, że na wolności jest psychopata. Ostatecznie Jedynak opuszcza komendę i natyka się na Krawczyka. Prawnik oznajmia, iż złożył w jej imieniu skargę na Wigrowskiego. Bogdan zauważa, że nieznajomy mężczyzna obserwuje Borowika. Potem spotyka go jeszcze wśród robotników Karczpolu. Kurek zdradza, że nazywa się on Ryszard Jakubczyk. Miros daje Nowackiemu zdjęcia Daniela z Olgą. Komendant każe Markowi sprzedać fotografie Karczom.

Występują

Zobacz także

Ładuję...