Leśniczówka (177)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad robi siostrze awanturę o to, że wypuściła konie Karcza. Do leśniczówki przybywa policja. Sierżant Kamiński oświadcza, że rodzice Ingi zgłosili jej ucieczkę z ośrodka i wskazali, gdzie przebywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Konrad robi siostrze awanturę o to, że wypuściła konie Karcza. Za karę dziewczyna ma pomagać Anieli w LasPoście. Tam spotyka staruszkę, którą kiedyś okradła. Do leśniczówki przyjeżdża policja. Sierżant Kamiński oświadcza, że rodzice Ingi zgłosili jej ucieczkę z ośrodka wychowawczego i wskazali, iż przebywa pod tym adresem. Konrad okłamuje funkcjonariusza, że siostra właśnie została odesłana do domu. Beata z komendy dzwoni do Anieli i próbuje wydobyć od niej, co takiego napisała w liście Cześkowi. Tymczasem w Borowiku znaleziono nóż z inicjałami A.K. Jedynak jest przekonana, że to nim groził jej szaleniec. Niestety narzędzie okazuje się być własnością Krawczyka i wszystko wskazuje na to, że Czesiek uniknie sprawiedliwości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...