Miś Fantazy: Imieniny Fantazego (13)

serial animowany Polska 2006  b.o.

W skrócie

Julka i Zagadka przygotowują przyjęcie-niespodziankę z okazji imienin Misia Fantazego. Kapa Kapa piecze tort, Czarodziej Prospero szykuje fajerwerki, a Żuczek Wesołek czuwa nad wszystkim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Julia i niebieski Miś przybywają do Słonecznej Krainy. Jednak panuje tam przejmujący chłód i wszystko powoli zamarza. Magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy, który zawsze znajdował się w dziupli Drzewa Spotkań, teraz zniknął. Julia i Miś zmierzają do groty Czarodzieja Prospera, aby wyjaśnić przyczynę tych niepokojących zmian. Okazuje się, że tylko niebieski Miś może odzyskać magiczny kryształ i uratować Krainę. Jednak Miś i Julia wpadają do podziemnych labiryntów Węża Gagatka. Żaba Kapa-Kapa, Zagadka i Czarodziej z Żuczkiem Wesołkiem naradzają się, jak pomóc przyjaciołom. Tymczasem Julia i Miś kierują się tajemniczym światłem, które rozświetla wnętrza podziemnych grot węża i szukają wyjścia z pułapki.

W tym odcinku

Pod Drzewem Spotkań Julka i Zagadka przygotowują przyjęcie niespodziankę z okazji imienin Misia Fantazego. Kapa Kapa piecze tort, Czarodziej Prospero szykuje fajerwerki, a Żuczek Wesołek czuwa nad wszystkim. Tymczasem Malinowiec Trąbuś rozpacza, bo zapomniał, jak ma na imię. Spieszący mu z pomocą Fantazy także pada ofiarą Złodzieja Imion. Teraz i on nie wie, kim jest. Z opresji ratuje Misia Julka. Wszyscy odzyskują swoje imiona i przyjęcie wreszcie można rozpocząć.

Ładuję...