Polityka (1)

serial obyczajowy Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Spokój na wsi burzy nieoczekiwana informacja - Jadwiga została premierem. Prezes natychmiast udziela jej instrukcji, jak powinna wypełniać obowiązki. Sztab doradców zaczyna pracę nad jej wizerunkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jadwiga zostaje premierem. Od tej pory musi odnaleźć się w nowej roli, podobnie jak inni członkowie rządu. Arek, dopiero co mianowany szef gabinetu politycznego MON, odkrywa pokusy czyhające na ludzi u władzy. Prezes stara się kontrolować swoich podwładnych i chronić wizerunek partii. Wśród polityków szerzy się korupcja, dochodzi do skandali. Życie prywatne miesza się z zawodowym. Serialowa wersja filmu "Polityka" z 2019 roku. Patryk Vega skupia się na przedstawieniu wpływu władzy i pieniędzy na ludzi świata polityki.

W tym odcinku

Spokój na wsi zaburza nieoczekiwana informacja. Jadwiga została premierem. Prezes natychmiast udziela jej instrukcji, tłumacząc, jak powinna wypełniać swoje obowiązki. Jednocześnie sztab doradców rozpoczyna pracę nad jej wizerunkiem - twarzą dobrej zmiany. Tadeusz, mąż nowej premier, usiłuje dostosować się do nowych okoliczności. Arek, ekscentryczny student Szkoły Prawdy, chociaż nie posiada wymaganych kwalifikacji, otrzymuje stanowisko szefa gabinetu politycznego MON. Czeka go pierwsze zadanie - wejście do Centrum Kontrwywiadu NATO.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...