Teleman

Jednostka do zadań specjalnych 11 (13)

(Section de recherches: Mon ange)

serial kryminalny Francja 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda kobieta wychyla się z okna na 4. piętrze, trzymając córkę w ramionach. Zostają zauważone przez przechodniów. Umierają w wyniku upadku. Śledczy zastanawiają się, czy to było samobójstwo...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienna praca specjalnej jednostki francuskiej żandarmerii w Nicei, ukazująca poszczególne sprawy kryminalne oraz relacje interpersonalne pomiędzy członkami zespołu. W poszukiwaniu świadków jednostka jest upoważniona do rozszerzenia dochodzeń poza granice Francji. Na czele grupy ds. zabójstw stoi Martin Bernier. Wspierają go koleżanka z Bordeaux Sara Casanova oraz porucznicy Lucas Auriola i Roxane Janin. W skład zespołu wchodzą także sierżanci Alexandre Sainte- Rose i Vicky Cabral.

W tym odcinku

Młoda kobieta wychyla się z okna na 4. piętrze, trzymając córkę w ramionach. Zostają zauważone przez przechodniów. Umierają w wyniku upadku. Śledczy zastanawiają się, czy to było samobójstwo, czy może morderstwo. Mieszkanie ofiar jest zdewastowane. Okazuje się, że kobieta wraz z córką żyły pod fałszywą tożsamością. Najwyraźniej przed kimś uciekały.

Występują

Twórcy

Ładuję...