Echo serca 2 (33)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

W Wigilię do szpitala trafia funkcjonariusz z oddziału policji konnej. Został ciężko poparzony i jego stan jest krytyczny. Lekarze nie mogą pomóc, organizują transport do specjalistycznego ośrodka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

W Wigilię do Szpitala Północnego trafia Czarek, funkcjonariusz z oddziału policji konnej. Został ciężko poparzony i jego stan jest krytyczny. Lekarze nie są w stanie mu pomóc, próbują więc zorganizować transport do specjalistycznego ośrodka. Agnieszka pociesza jego zrozpaczoną żonę Jolę. Robi wszystko, by nie straciła nadziei i uwierzyła, że w święta może zdarzyć się cud. Andrzej wciąż czuje się odpowiedzialny za wypadek Nataszy. Otacza pacjentkę opieką. Ona jednak opacznie rozumie jego zachowanie. Zainteresowanie ordynatora to dla niej coś więcej niż przejaw troski i sympatii. Zuza ma kolejny atak manii. Ada ze wszystkich sił próbuje jej pomóc. Zapewnia pasierbicę, że zawsze może na nią liczyć. Jan kolejny raz zawodzi Polę. Musi wyjść w połowie jasełek, w których występuje jego córka. Nie ma jednak innego wyjścia, śpieszy się, żeby ratować Magdę, której stan znów się pogorszył. Wraz z Andrzejem przystępuje do operacji. Podczas zabiegu serce Magdy przestaje bić.

Występują

Twórcy

Ładuję...