Teleman

Jednostka do zadań specjalnych 11 (9)

(Section de recherches: Mortels rivages)

serial kryminalny Francja 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Fale wyrzucają na plażę ciało prawniczki, matki 6-letniej Alice. Śledczy ustalają, że córka kobiety zmarła dwa lata temu. Zastanawiają się, kim jest więc dziewczynka, która mieszkała z ofiarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienna praca specjalnej jednostki francuskiej żandarmerii w Nicei, ukazująca poszczególne sprawy kryminalne oraz relacje interpersonalne pomiędzy członkami zespołu. W poszukiwaniu świadków jednostka jest upoważniona do rozszerzenia dochodzeń poza granice Francji. Na czele grupy ds. zabójstw stoi Martin Bernier. Wspierają go koleżanka z Bordeaux Sara Casanova oraz porucznicy Lucas Auriola i Roxane Janin. W skład zespołu wchodzą także sierżanci Alexandre Sainte- Rose i Vicky Cabral.

W tym odcinku

Fale wyrzucają na plażę ciało Caroline Vincenti, prawniczki medialnej zaangażowanej w sprawę migrantów. Ofiara była matką 6-letniej Alice. Podczas dochodzenia Bernier i jego zespół odkrywają jednak, że córka Caroline zmarła dwa lata temu w wyniku strasznego wypadku. Zastanawiają się, kim jest więc mała dziewczynka, która mieszka z prawniczką.

Występują

Twórcy

Ładuję...