Leśniczówka (172)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek domyśla się, że Magda nie chce ogłosić ich związku ze względu na Czesławę. Postanawia zyskać sympatię matki ukochanej. Bogdan nie potraf okazać Januszowi współczucia z powodu śmierci Daniela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Jacek domyśla się, że Magda nie chce oficjalnie ogłosić ich związku ze względu na Czesławę, która za nim nie przepada. Mądrasiuk postanawia znaleźć sposób, by zyskać sympatię matki swojej ukochanej. W restauracji przy sądzie Katarzyna wyznaje Krzysztofowi, że rozumie żal Janusza, który kilkanaście minut wcześniej dowiedział się o śmierci syna. Oni również mogli stracić dzieci w strzelaninie. W drodze powrotnej Majewski wyjawia byłej partnerce, dlaczego Grzymowski jest tak zaangażowany w jego obronę. Bogdan nie potraf okazać Januszowi współczucia z powodu śmierci Daniela.

Występują

Zobacz także

Ładuję...