Rezydenci 3: System wierzeń (4)

(The Resident 3: Belief System)

serial obyczajowy USA 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjent Devona, uznany za zmarłego, nagle ożywa. Conrad zaczyna się zastanawiać, jak można było do tego dopuścić. Znany rasista trafia pod opiekę Caina i Nic, co wywołuje konflikt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy opowieści o grupie lekarzy, którzy mierzą się z osobistymi i zawodowymi wyzwaniami, każdego dnia tocząc walkę o życie swoich pacjentów. W ostatnim sezonie Chastain Memorial Hospital został wykupiony przez sieć Red Rock Mountain Medical. W nowej odsłonie serialu widzowie będą śledzić przykre konsekwencje tej transformacji. W szpitalu pojawia się nowy personel medyczny, a placówka zarządzana jest jak żądna zysków finansowych korporacja, stawiająca wpływy ponad zdrowie pacjentów. Zmiany te zmuszą lekarzy do jeszcze większego zaangażowania w walkę o ich życie.

W tym odcinku

Pacjent Devona uznany za zmarłego nagle ożywa. Conrad zaczyna się zastanawiać, jak on mógł do tego dopuścić. Znany rasista trafia pod opiekę Caina i Nic, co wywołuje między nimi konflikt. Raptor i Mina po drodze na konferencję medyczną trafiają do dziwnej miejscowości. Odkrywają w niej nowe informacje na temat Red Rock Medical.

Występują

Twórcy

Ładuję...