Teleman

Jednostka do zadań specjalnych 11 (6)

(Section de recherches)

serial kryminalny Francja 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kilku imprezowiczów przypadkiem znajduje ciało kobiety. Śledczy mają kłopoty z identyfikacją ofiary, która nie miała przy sobie dokumentów. Jedyną wskazówką jest wizytówka fotografki Deborah Watts.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienna praca specjalnej jednostki francuskiej żandarmerii w Nicei, ukazująca poszczególne sprawy kryminalne oraz relacje interpersonalne pomiędzy członkami zespołu. W poszukiwaniu świadków jednostka jest upoważniona do rozszerzenia dochodzeń poza granice Francji. Na czele grupy ds. zabójstw stoi Martin Bernier. Wspierają go koleżanka z Bordeaux Sara Casanova oraz porucznicy Lucas Auriola i Roxane Janin. W skład zespołu wchodzą także sierżanci Alexandre Sainte- Rose i Vicky Cabral.

W tym odcinku

Kilku imprezowiczów przypadkiem znajduje ciało uduszonej kobiety. Śledczy mają kłopoty z identyfikacją ofiary, która nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Jedyną wskazówką jest znaleziona wizytówka fotografki Deborah Watts. Gdy członkowie sekcji zjawiają się w studiu fotograficznym, odkrywają tam akcesoria, bieliznę i filmy erotyczne. Jedyne, co przychodzi im na myśl, to że mają do czynienia z dziewczyną do towarzystwa.

Występują

Twórcy

Ładuję...