Echo serca 2 (32)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Magda wyznaje Janowi, że podjęła decyzję o wyjeździe do USA. Do Andrzeja dzwoni zdenerwowana Natasza. Prosi go o pomoc. Irenie po wielu próbach udaje się w końcu zdać egzamin na prawo jazdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Jan i Agnieszka stają się świadkami awantury na jednej z warszawskich ulic. Dochodzi do bójki między kierowcą Bogdanem a przechodzącą przez jezdnię Weroniką. Dla mężczyzny sprzeczka może mieć tragiczny finał. Został mocno poszkodowany i nagle zaczyna krztusić się własnymi wybitymi zębami. Sowiński musi wykonać u niego konikotomię. Tymczasem Magda wyznaje Janowi, że podjęła decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Nie chce być już dłużej ciężarem dla swoich przyjaciół. Z tego powodu zdecydowała się przyjąć oferowaną przez rodziców pomoc. Niebawem organizuje przyjęcie pożegnalne dla bliskich. Do Andrzeja niespodziewanie dzwoni zdenerwowana Natasza. Rozpaczliwie prosi go o pomoc. Irenie po wielu próbach udaje się w końcu zdać egzamin na prawo jazdy. Pani dyrektor odbiera dokument, nie mogąc uwierzyć w swoje szczęście. Podczas jednej ze swoich pierwszych samodzielnych jazd samochodem po mieście widzi, jak kierowca przejeżdża na pasach przechodzącą właśnie tamtędy kaczkę. Natychmiast uruchamia akcję poszukiwania sprawcy.

Występują

Twórcy

Ładuję...