Grantchester (6)

serial kryminalny Wielka Brytania 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed ślubem Amandy i Guya pastor Sidney nabiera wątpliwości, czy to on powinien udzielić im sakramentu. Dodatkowych zmartwień przysparza mu fakt, że podczas wypadu do Londynu zdradził Hildegardę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne. W życiu osobistym boryka się z problemami miłosnymi oraz uzależnieniem od alkoholu i... jazzu. Wystylizowany serial kryminalny oparty na poczytnych kryminałach Brytyjczyka Jamesa Runcie. W roli głównej James Norton, znany z roli psychopatycznego mordercy z serialu "Happy Valley".

W tym odcinku

Niedługo przed ślubem Amandy i Guya pastor Sidney nabiera wątpliwości, czy to właśnie on powinien udzielić im sakramentu. Dodatkowych zmartwień przysparza mu fakt, że podczas wypadu do Londynu zdradził Hildegardę z jazzową piosenkarką Glorią Dee. Nie wie, jak się jej do tego przyznać. Rozterki przerywa wiadomość o zamordowaniu lokalnego policjanta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...