Miodowe lata: Sprawa dla dedektywa (62)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol opowiada żonie, że zauważył w tramwaju Dankę całującą się z jakimś nieznajomym. Alina nie wierzy. Karol z Tadziem zatrudniają prywatnego detektywa, by wyjaśnił sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol jest bardzo wzburzony. Opowiada żonie, że zauważył w tramwaju Dankę całującą się z jakimś nieznajomym mężczyzną. Przez to omal nie spowodował wypadku. Alina nie wierzy w opowieści na temat swojej przyjaciółki, tym bardziej, że poprzedniego dnia hucznie obchodziła rocznicę ślubu. Wszystko wydaje się jednak przemawiać na niekorzyść Danusi. W tej sytuacji Karol postanawia wręczyć przyjacielowi anonim. Następnie z Tadziem zatrudniają prywatnego detektywa, który ma wyjaśnić sprawę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...