Na sygnale: Ukryty smutek (250)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Ekipa Wiktora zauważa kobietę, która chce skoczyć z mostu. Doktor Góra próbuje pomóc pacjentowi, który ma dziwne objawy neurologiczne. Lidka wyznaje Arturowi, że jej narzeczony leczy się na depresję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ekipa Wiktora zauważa przypadkiem kobietę, która chce skoczyć z mostu. Doktor Góra próbuje pomóc pacjentowi, który ma dziwne objawy neurologiczne. Mężczyzna majaczy i zwija się z bólu, a po chwili traci przytomność. Lidka wyznaje Arturowi, że jej narzeczony leczy się na depresję i w końcu zaczął przyjmować leki. Terapia nie przynosi jednak spodziewanych efektów. Lekarz bez wahania proponuje jej swoją przyjaźń i pomoc. Zosia czuje się rozdarta. Obiecała Nowemu, że przestanie spotykać się z Tomkiem. Unika wizyt w szpitalu, ale wciąż myśli o bohaterskim strażaku. Gdy Anna przekazuje jej, że chłopak będzie miał wkrótce operację, Zosia nie potrafi opanować emocji. W końcu postanawia pójść za głosem serca. Zrywa z zaskoczonym Gabrysiem. Chwilę później zjawia się u Tomka. Pełna nadziei zapewnia go, że wszystko będzie dobrze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...