Leśniczówka (169)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed rozprawą Krzysztof jedzie do Leśniczówki, by przekazać Kasi wszystkie pełnomocnictwa i dokumenty. Gałek próbuje ostrzec Edytę, by nie ufała Krawczykowi. Beata pociesza załamanego Marcina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Przed rozprawą Krzysztof jedzie do Leśniczówki, by przekazać Kasi wszystkie pełnomocnictwa i dokumenty. W sądzie Majewski spotyka się z Natalią, która daje mu plik gazet z artykułami na temat jego sprawy. Sędzia Krakówka jest zniesmaczona medialną wrzawą. Przesuwa posiedzenie o dwa dni. Jeden z dziennikarzy donosi o wszystkim czekającemu w restauracji Grzymowskiemu. Gałek próbuje ostrzec Edytę, by nie ufała Krawczykowi. Tymczasem Beata stara się pocieszyć załamanego Marcina. W mieszkaniu prawnika zjawia się Gałkowa. Zarówno gospodarz, jak i Jedynak próbują się tłumaczyć, co początkowo nie przynosi rezultatu. Ostatecznie jednak Edyta daje wiarę ukochanemu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...