Ultraviolet 2 (10)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Oli zgłasza się Sylwia. Jej przyjaciółka zniknęła. W międzyczasie policja dostaje anonim zawierający informacje, gdzie może przebywać poszukiwana. Wkrótce zostają odkryte jej zwłoki.

Oglądaj w telewizji

Czw 8.12 3:15
AXN Spinlogo
Czw 8.12 21:00
AXN Spinlogo
Pt 9.12 2:05
AXN Spinlogo

Opis

Dalsze losy Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz) i grupy detektywów amatorów, w szeregi której wstąpiła, aby rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Wspólnymi siłami ekipa Ultraviolet wspiera pracę stróżów prawa, pomagając im w wyjaśnianiu najbardziej zawiłych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Do Oli zgłasza się Sylwia. Jej przyjaciółka Kamila nagle zniknęła. Dziewczyna pracowała w Izbie Turystycznej jako kierowca rikszy. Sylwia kieruje podejrzenia w stronę męża koleżanki, Roberta. W międzyczasie policja dostaje anonimowy list zawierający informacje, gdzie może znajdować się poszukiwana kobieta. Ola i Henryk z pomocą Piasta odnajdują zwłoki Kamili. Mąż kobiety trafia do aresztu, lecz wkrótce wychodzi na wolność, ponieważ ma alibi. Kolejną osobą, która miała motyw, jest szef zamordowanej. W przeszłości został on przez nią oskarżony o molestowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...