Rezydenci 3: Z popiołów (1)

(The Resident 3: From the Ashes)

serial obyczajowy USA 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szpital Chastain przejmuje inny właściciel. Lekarze muszą odnaleźć się wśród nowych zasad i zmian kadrowych. Podczas budowy nowego oddziału dochodzi do wybuchu gazu. Conrad jest w niebezpieczeństwie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy opowieści o grupie lekarzy, którzy mierzą się z osobistymi i zawodowymi wyzwaniami, każdego dnia tocząc walkę o życie swoich pacjentów. W ostatnim sezonie Chastain Memorial Hospital został wykupiony przez sieć Red Rock Mountain Medical. W nowej odsłonie serialu widzowie będą śledzić przykre konsekwencje tej transformacji. W szpitalu pojawia się nowy personel medyczny, a placówka zarządzana jest jak żądna zysków finansowych korporacja, stawiająca wpływy ponad zdrowie pacjentów. Zmiany te zmuszą lekarzy do jeszcze większego zaangażowania w walkę o ich życie.

W tym odcinku

Szpital Chastain przejmuje inny właściciel. Jego lekarze muszą odnaleźć się wśród nowych zasad oraz zmian kadrowych. Podczas budowy nowego oddziału dochodzi do wybuchu gazu i Conrad jest w niebezpieczeństwie. Świeżo przyjęty neurochirurg zostaje poddany próbie podczas skomplikowanej operacji, a Mina wspiera Nic, która przeżywa wielką stratę.

Występują

Twórcy

Ładuję...