Teleman

Ludzie gór 2: Wyrównane rachunki (13)

(Mountain Men: Settling the Score)

serial dokumentalny USA 2013

W skrócie

Tom i Jack współpracują, żeby wypuścić na wolność sokoła do polowań. Diane i Rich muszą przeprowadzić stado bydła na nowe pastwiska. Nie wiedzą, czy uda się to ze względu na drapieżniki.

Oglądaj w telewizji

Nd 27.06 8:20
HISTORYlogo

Opis

Marty Meierotto, Eustace Conway, Tom Oar, Rich Lewis, Charlie Tucker, George Michaud i ich bliscy mieszkają w odległych zakątkach gór Ameryki Północnej, z dala od cywilizacji i zdobyczy techniki. Świadomie zdecydowali się na spartańskie życie w bliskości z naturą, gdzie o przetrwaniu decydują umiejętności przekazane przez przodków. Bohaterowie programu są doskonałymi myśliwymi. Polowania są bowiem ich jedynym źródłem utrzymania i sposobem na zdobycie pożywienia. Osadnicy codziennie stawiają czoło licznym niebezpieczeństwom i wielokrotnie muszą zmagać się z surowymi warunkami atmosferycznymi.

W tym odcinku

Bracia Tom i Jack współpracują ze sobą, żeby wypuścić na wolność cennego sokoła do polowań. Diane i jej mąż Rich muszą przeprowadzić stado bydła na nowe pastwiska. Nie wiedzą tylko, czy uda się to ze względu na drapieżniki.

Zobacz także

Ładuję...