Teleman

Ludzie gór 2: Wszystko albo nic (11)

(Mountain Men: Going For Broke)

serial dokumentalny USA 2013
zdjęcie

W skrócie

Marty postanawia zbudować drugą chatę, która ma stanąć na końcu jego traperskiej ścieżki. Z kolei Tim i Nancy udają się w stronę rzeki, aby sprawdzić pułapki zastawione przez Toma.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.08 18:10
HISTORYlogo
So 7.08 2:45
HISTORYlogo

Opis

Marty Meierotto, Eustace Conway, Tom Oar, Rich Lewis, Charlie Tucker, George Michaud i ich bliscy mieszkają w odległych zakątkach gór Ameryki Północnej, z dala od cywilizacji i zdobyczy techniki. Świadomie zdecydowali się na spartańskie życie w bliskości z naturą, gdzie o przetrwaniu decydują umiejętności przekazane przez przodków. Bohaterowie programu są doskonałymi myśliwymi. Polowania są bowiem ich jedynym źródłem utrzymania i sposobem na zdobycie pożywienia. Osadnicy codziennie stawiają czoło licznym niebezpieczeństwom i wielokrotnie muszą zmagać się z surowymi warunkami atmosferycznymi.

W tym odcinku

Marty postanawia zbudować drugą chatę, która ma stanąć na końcu jego traperskiej ścieżki. Z kolei Tim i Nancy udają się w stronę rzeki, aby sprawdzić pułapki zastawione przez Toma. Ich wyprawa okazuje się jednak trudniejsza, niż początkowo przypuszczali.

Zobacz także

Ładuję...