Ultraviolet 2 (9)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola i Adrian wybierają się na przedstawienie performerki. Artystka odgrywa samobójstwo, ale kiedy zażywa tabletki, rzeczywiście umiera. Zarówno jej syn, jak i agent twierdzą, że nie chciała się zabić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz) i grupy detektywów amatorów, w szeregi której wstąpiła, aby rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Wspólnymi siłami ekipa Ultraviolet wspiera pracę stróżów prawa, pomagając im w wyjaśnianiu najbardziej zawiłych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Ola i Adrian wybierają się na przedstawienie słynnej performerki, Moniki. Artystka odgrywa samobójstwo, ale kiedy zażywa tabletki, rzeczywiście umiera. Zarówno jej jedenastoletni syn, jak i agent twierdzą, że nie chciała się zabić. Ola, niezależnie od policji, prowadzi własne dochodzenie w tej sprawie. Kuba doradza jej, by spróbowała odkryć, kto zyskał finansowo na śmierci kobiety. Trop prowadzi do Jazona, artysty, który przejawiał obsesję na punkcie Moniki, a teraz sprzedaje jej dzieła. W kręgu podejrzeń UV znalazł się także były mąż ofiary, Miłosz. Z badań toksylogicznych wynika, że trucizną był cyjanek. Anna, chemiczka, wyjaśnia, jak można odkryć, kto miał z nim kontakt. Beata decyduje się zabiegać o prawo adopcji synka zmarłej.

Występują

Twórcy

Ładuję...