Lombard. Życie pod zastaw 5 (254)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

31-letnia Ania jest uzależniona od adrenaliny. Interesuje się slacklinem i stawia sobie wyzwanie - przejść bez zabezpieczeń między dachami bloków. Partner kobiety boi się o jej życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Ania ma 31 lat i jest uzależniona od adrenaliny. Interesuje się slacklinem i stawia sobie wyzwanie - przejść bez zabezpieczeń między dachami bloków. Partner kobiety, Paweł, boi się o jej życie. Próbuje odwieść ją od tego szalonego pomysłu. Do lombardu przychodzi Janusz, który chce zastawić zegarek na opłacenie rachunku za właśnie trwającą randkę w restauracji. Kilka dni później zjawia się tam z podobną potrzebą. Zaczyna podejrzewać, że kobieta ma wobec niego nieuczciwe zamiary. Góral ma do przekazania Patrycji ważną informację od Ryżego. Kilka dni później do Adka przychodzi Blanka, która podaje się za jej siostrę.

Występują

Twórcy

Ładuję...