M jak miłość | odc. 1470

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Asia postanawia zerwać kontakty z Leszkiem. Grzelak ucieka policjantom. Odnajduje Ulę w lesie i rzuca się na nią z nożem. Dzień przed ślubem Żak upija się w barze. Policjanci zabierają go do aresztu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Asia postanawia zerwać wszelkie kontakty z Leszkiem i ucieka do siedliska w Grabinie. Ukochany szybko ją odnajduje. W końcu szczerze opowiada jej o swoim związku z Niną. Ula wyznaje Barbarze i Marysi, że Bartek nagle zniknął, bo ukrywa się przed Grzelakiem. Tłumaczy, że dlatego ostatnio tak często spotyka się z Jankiem, który od początku ich wspiera w tej trudnej sytuacji. Tymczasem policja wpada na trop przestępcy. Bandycie udaje się uciec, a do tego Marzenka informuje funkcjonariuszy, że wcześniej wypytywał o Ulę. Grzelak odnajduje ją w lesie i rzuca się na nią z nożem. Dzień przed ślubem Żak upija się w barze. Policjanci zabierają go do aresztu. Niebawem w komisariacie zjawia się zdenerwowana Kisielowa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...