Żmijowisko (3)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na komisariacie Arek i Adaoma próbują wyjaśnić, dlaczego w aktach sprawy brakuje informacji dotyczącej auta Rybaka. Do ojca Ady dzwoni tajemnicza osoba twierdząca, że wie coś o zaginięciu nastolatki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Znający się od czasów studiów znajomi wraz ze swoimi rodzinami wyjeżdżają na wakacje do letniska "Żmijowisko". Któregoś wieczoru urządzają sobie imprezę z alkoholem, podczas której znika Ada, córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Od tego momentu rozpoczynają się poszukiwania, ale po piętnastolatce nie ma śladu. Po roku ojciec dziewczyny przyjeżdża na miejsce tragedii, by podjąć własne śledztwo. Prowadzone przez niego dochodzenie odsłania wiele tajemnic sprzed lat dotyczących jego własnych przyjaciół z młodości. Pojawiają się kolejni podejrzani i nowe wskazówki. Na jaw wychodzą skrywane kłamstwa i konflikty. Serial oparty został na powieści Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem, autor pracował również nad scenariuszem. Odcinki kręcono w Warszawie oraz mazurskiej miejscowości Orżyny. Za zdjęcia odpowiada Michał Sobociński, syn znanego i cenionego na całym świecie operatora filmowego Piotra Sobocińskiego. Reżyser, Łukasz Palkowski, znany jest z "Belfra".

W tym odcinku

Arek i Adaoma odwiedzają komisariat policji, chcąc dowiedzieć się, dlaczego w aktach sprawy brakuje informacji dotyczącej samochodu Kajetana Rybaka. Ojciec Ady odbiera telefon od tajemniczej osoby, która twierdzi, że wie coś o zaginięciu nastolatki. Syn właścicieli ośrodka wypoczynkowego "Żmijowisko", Damian, w sekrecie umawia się z Sabiną, córką Kajetana. Para planuje wspólną ucieczkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...