Szkoła (761)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealista Adrian zakochuje się w Zosi. Choć zostaje odrzucony, postanawia ją zdobyć. W rezultacie zaczyna zachowywać się bardzo natarczywie. Lidka i Amelia zdobywają informację o pseudohodowli psów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealista Adrian Pacześ jest zakochany w Zosi, która nie chce jednak się z nim umówić. Mimo to postanawia zdobyć dziewczynę. W rezultacie zaczyna zachowywać się bardzo nachalnie. Nastolatka udaje, że kogoś ma, żeby pozbyć się natręta. Niestety, metoda nie działa, ponieważ Adrian nie przyjmuje odmowy do wiadomości. Inne licealistki, Lidka i Amelia, pragną zostać inspektorkami ds. ochrony zwierząt. Zdobywają informację dotyczącą pseudohodowli psów, prowadzonej przez ojca koleżanki z tej samej klasy. Choć nie mają odpowiednich uprawnień, decydują się ratować zwierzęta. Uczennica nie wie, na czym polega praca jej rodzica. Dzwoni do mężczyzny, a on przyjeżdża do szkoły.

Występują

Zobacz także

Ładuję...