Na sygnale: Tabletka na wszystko (247)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Ojciec Martyny prosi Piotra o spotkanie. Chce naprawić rodzinne relacje. Strzelecki wyznaje jednak Wiktorowi, że nie ma ochoty na lancz z teściem. Góra odkrywa, że Lidka wciąż opiekuje się Robertem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ojciec Martyny prosi Piotra o spotkanie. Chce naprawić rodzinne relacje. Strzelecki wyznaje jednak Wiktorowi, że nie ma ochoty na lancz z teściem, za którym nie przepada. Za namową żony postanawia jednak przyjąć zaproszenie. Okazuje się, że Kubicki ma w tym swój cel. Próbuje namówić zięcia, by pomyślał o przyszłości najbliższych i zmienił pracę. Doktor Góra odkrywa, że Lidka nadal opiekuje się Robertem, swoim dawnym ukochanym, który cierpi na zespół stresu pourazowego. Nie podoba mu się ta sytuacja. Coraz bardziej niepokoi się o dziewczynę. Artur próbuje również uratować chłopca, u którego podejrzewa sepsę. Banach zaś śpieszy na pomoc prostytutce, która nagle zasłabła w parku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...