Żmijowisko (2)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Arek i Adaoma śledzą samochód, który kobieta widziała w noc zaginięcia nastolatki. Trafiają do domu biznesmena. Mężczyzna wpuszcza ich do środka i zdradza sekret dotyczący właścicieli Żmijowiska.

Oglądaj w telewizji

Śr 6.12 5:10
ale kino+logo
Czw 7.12 1:40
CANAL+ Serialelogo
Nd 10.12 23:55
CANAL+ 4Klogo

Opis

Znający się od czasów studiów znajomi wraz ze swoimi rodzinami wyjeżdżają na wakacje do letniska "Żmijowisko". Któregoś wieczoru urządzają sobie imprezę z alkoholem, podczas której znika Ada, córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Od tego momentu rozpoczynają się poszukiwania, ale po piętnastolatce nie ma śladu. Po roku ojciec dziewczyny przyjeżdża na miejsce tragedii, by podjąć własne śledztwo. Prowadzone przez niego dochodzenie odsłania wiele tajemnic sprzed lat dotyczących jego własnych przyjaciół z młodości. Pojawiają się kolejni podejrzani i nowe wskazówki. Na jaw wychodzą skrywane kłamstwa i konflikty. Serial oparty został na powieści Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem, autor pracował również nad scenariuszem. Odcinki kręcono w Warszawie oraz mazurskiej miejscowości Orżyny. Za zdjęcia odpowiada Michał Sobociński, syn znanego i cenionego na całym świecie operatora filmowego Piotra Sobocińskiego. Reżyser, Łukasz Palkowski, znany jest z "Belfra".

W tym odcinku

Arek i Adaoma mijają samochód, który jak się szybko okazuje, kobieta widziała rok temu w noc zaginięcia Ady. Postanawiają sprawdzić ten trop. Wkrótce trafiają do domu lokalnego biznesmena, Kajetana Rybaka. Mężczyzna zaprasza niespodziewanych gości do środka. Na dodatek zdradza im tajemnicę dotyczącą właścicieli ośrodka wczasowego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...