Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1106

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

26-letnia Monika, pracownica sklepu, żyje bardzo skromnie. Razem z mężem wydali oszczędności na dodatkowe leczenie matki, która choruje na raka. Umierając, Justyna wyznaje córce, że jest adoptowana.

Oglądaj w telewizji

Wt 12.12 19:00
TVN 7logo

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

26-letnia Monika, pracownica sklepu odzieżowego, żyje bardzo skromnie. Razem z mężem wydali wszystkie oszczędności na dodatkowe leczenie matki, która choruje na raka. Umierając, Justyna wyznaje córce, że jest adoptowana. W urzędzie stanu cywilnego Monika zdobywa odpis zupełny aktu urodzenia i poznaje dane biologicznych rodziców. Jak się okazuje, urodziła ją zakonnica. Kobieta zmarła, ale Monice udaje się dotrzeć do przyjaciela matki - mieszkającego we Wrocławiu księdza. 26-latka sądzi, że to on jest ojcem. Duchowny jednak zaprzecza. Kieruje Monikę do pewnej wsi pod Warszawą, gdzie mieszka ponoć jej rodzina.

Zobacz także

Ładuję...