Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1104

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga odkrywa, że jej matka Emilia ma romans z Zygmuntem. Jest w szoku, ponieważ zawsze uważała swoich rodziców za wzorowe małżeństwo. Stara się doprowadzić do zakończenia tej relacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

17-letnia Olga pewnego dnia odkrywa, że jej matka Emilia ma romans z Zygmuntem. Jest w szoku, ponieważ zawsze uważała swoich rodziców za wzorowe małżeństwo. Z pomocą przyjaciół stara się doprowadzić do zakończenia tej relacji. Kiedy śledzi Zygmunta, odkrywa, że mężczyzna ma rodzinę. Poznaje jego syna Antka i mówi mu, co łączy ich rodziców. Wspólnie decydują się zakończyć romans Emilii i Zygmunta i w ten sposób ocalić dwa małżeństwa. Sprawa przybiera dramatyczny obrót, kiedy ojciec Olgi ginie w wypadku samochodowym.

Zobacz także

Ładuję...