Echo serca 2 (27)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Zuza przebywa na oddziale psychiatrycznym. Jej stan się unormował, ale lekarka bagatelizuje sprawę. W szpitalu zjawia się 62-letni Waldemar. Pełen wigoru mężczyzna chce przejść gruntowne badania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Zuza przebywa jako pacjentka na oddziale psychiatrycznym. Jej stan chwilowo się unormował, ale młoda lekarka nadal bagatelizuje sprawę. Na oddziale spotyka Reginę, która także cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Nowa znajoma chętnie opowiada o swoich doświadczeniach i twierdzi, że całkowicie nad sobą panuje. Prawda okazuje się inna. W szpitalu zjawia się 62-letni Waldemar. Wysportowany, pełen wigoru mężczyzna chce przejść gruntowne badania. Potrzebuje opinii do sądu, by zmienić w dokumentach datę urodzenia. Twierdzi, że czuje się młodszy, niż wskazuje na to metryka. Na polecenie Agnieszki Waldemarem zajmuje się Kazia, która błyskawicznie znajduje wspólny język z żywiołowym pacjentem. Do Polski przyjeżdża Thomas. Razem z Janem próbuje przekonać Andrzeja, że Magda mogłaby poddać się operacji w Dubaju. Ordynator jest niechętny temu pomysłowi, ale nawet Borska chce wykorzystać ostatnią szansę. Jan izoluje Polę od matki. Dziewczynka zjawia się w szpitalu i domaga poważnej rozmowy z ojcem. Ostatecznie Jan obiecuje, że zaniesie Małgośce list od córki. Kaśka zastanawia się, czy nie powinna dać Bartkowi jeszcze jednej szansy.

Występują

Twórcy

Ładuję...