Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (350)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Kowalski nie pojawia się w komendzie. Po ostatnich wydarzeniach boi się Kubisa. Walczak odnajduje przyjaciela w kiepskim stanie. Wach ma interes do Bolka. Tylko on może pomóc jej odszukać Dianę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Kowalski nie pojawia się na komendzie. Po ostatnich wydarzeniach boi się Kubisa. Zaniepokojony Walczak odnajduje przyjaciela w kiepskim stanie. Wach ma interes do Bolka. Tylko on może pomóc jej odszukać Dianę, ostatnią żyjąca koleżankę Artura Jarczoka. Paulina i Kuba zajmują się też sprawą napaści na Małgosię, zaatakowaną podczas codziennego joggingu. Jej chłopak, Maciek, na własną rękę szuka sprawców, co irytuje załogę. Okazuje się, że poszkodowana miała romans.

Występują

Zobacz także

Ładuję...