Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1102

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alina ma dobrą pracę i piękne mieszkanie. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Kobieta postanawia poprosić o pomoc młodszą siostrę. Oferuje jej 100 tys. złotych za urodzenie dziecka.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.05 3:55
TVN Fabułalogo

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Pochodząca z małej wsi pod Radomiem Alina mieszka w Warszawie ze swoim chłopakiem Mateuszem. Ma dobrą pracę w korporacji oraz piękne mieszkanie. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka, jednak lekarze dają jej bardzo małe szanse na zajście w ciążę. Kobieta postanawia więc poprosić o pomoc swoją młodszą siostrę Jagodę, która nadal mieszka na wsi i opiekuje się schorowanymi rodzicami. Oferuje jej 100 tysięcy złotych za urodzenie jej dziecka. Dziewczyna zgadza się i wprowadza do pary. Zachodzi w ciążę niemal od razu, jednak badania płodu wykazują, że dziecko ma zespół Downa. Alina przypuszcza, że to przez to, że siostra popijała alkohol. Sugeruje jej aborcję, jednak Jagoda protestuje.

Zobacz także

Ładuję...