Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (349)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Górska i Gawlik zajmują się sprawą Maćka, który zgłasza zaginięcie swojego kolegi, Borysa. Drzwi do mieszkania znajomego są otwarte. Śledczy znajdują ślady krwi. W pomieszczeniu panuje bałagan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Górska i Gawlik zajmują się sprawą Maćka, który zgłasza zaginięcie swojego kolegi, Borysa. Drzwi do mieszkania znajomego są otwarte. Śledczy znajdują ślady krwi. W pomieszczeniu panuje bałagan. Borys zajmował się śledzeniem niewiernych małżonków. Załoga odkrywa również, że fotografował on tego typu spotkania oraz zdobywał materiał do szantażu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...