39 i pół tygodnia (9/10)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan Darka ulega pogorszeniu. Ponownie widzi on nieżyjącego Korbę. Niespodziewanie mdleje, a gdy tylko odzyskuje przytomność, upija się na mieście. Wizyta w barze ma poważne konsekwencje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma już pięćdziesiąt lat, ale nie traci nic ze swojego uroku osobistego. Nieodpowiedzialny i rozmarzony, nie przywiązuje uwagi do spraw przyziemnych. Tym razem jednak musi się skonfrontować z przerażającą diagnozą. Darek, który niczego nie bierze na poważnie, usłyszy, że zostało mu około trzydziestu dziewięciu i pół tygodnia życia... Również jego życie rodzinne pozostawia wiele do życzenia. Po rozwodzie wciąż mieszka z byłą żoną Anką (Daria Widawska), która w obliczu kryzysu staje przed trudnym wyborem. W jej życiu pojawia się bowiem szansa na rozwój kariery i ujmujący mężczyzna z poważnymi zamiarami. Z kolei syn Darka, Patryk (Alan Andersz) staje się powoli całkowitym przeciwieństwem własnego ojca. Jednak także w jego życiu wszystko się gmatwa... Kontynuacja cieszącego się dużą popularnością serialu pt. "39 i pół" emitowanego w latach 2008-2009.

W tym odcinku

Stan Darka ulega pogorszeniu. Ponownie widzi on nieżyjącego Korbę. Niespodziewanie mdleje, a gdy tylko odzyskuje przytomność, upija się na mieście. Wizyta w barze ma poważne konsekwencje. Patryk i Ewa coraz bardziej martwią się sytuacją Jankowskiego. Organizują spotkanie, podczas którego wspólnie szukają rozwiązania. Zarębska postanawia zdobyć kontakt do pewnego uznanego neurochirurga. Anka i Piotr chcą, żeby najbliżsi odwiedzili ich w Holandii. Nie wszystkim podoba się ten pomysł. Jedną z takich osób jest Darek, który odrzuca zaproszenie. Jego była żona prosi o pomoc Ewę. Liczy, że ona przekona muzyka.

Występują

Twórcy

Ładuję...