Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1101

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka szkoli kelnerkę Julię - samotna matkę niewidomego Krystiana. Dziewczyna nie radzi sobie z obsługą gości. Szefowa stara się pomóc i bierze na siebie odpowiedzialność za jej potknięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Kierowniczka sali Agnieszka musi przeszkolić nową kelnerkę. Dwudziestosześcioletnia Julia jest samotną matką niewidomego Krystiana. Ojciec chłopca porzucił rodzinę rok temu. Dziewczyna musi pracować w kilku miejscach na raz, żeby opłacić rachunki. Wkrótce okazuje się, że nie radzi sobie z obsługą gości. Agnieszka jednak stara się pomóc i bierze na siebie odpowiedzialność za jej potknięcia. Przedstawia Julię swojemu starszemu bratu, który z miejsca czuje się nią zauroczony. Parę dni później odkrywa, że kelnerka żebrze na ulicy. Grozi jej utrata mieszkania ze względu na długi sięgające ponad dwudziestu tysięcy złotych. Mimo pomocy księdza, który przekazuje ubogiej rodzinie ubrania i żywność, Julia nie jest w stanie spłacić zaległego czynszu. Pensję pochłania szkoła dla niewidomych, do której uczęszcza Krystian.

Zobacz także

Ładuję...