Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (348)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Górska jest zła na Wawerskiego. Marek z pomocą Huberta wspiera Janusza, który zajmuje się śledztwem w sprawie serii kradzieży w szpitalu. Wojtala wytypował podejrzanego, ale złodziej jest sprytny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Górska jest zła na Wawerskiego. Marek Gawlik z pomocą Huberta wspiera Janusza, który od dłuższego czasu zajmuje się śledztwem w sprawie serii kradzieży w szpitalu. Wojtala wytypował podejrzanego, ale złodziej jest sprytny. Trudno znaleźć dowody jego winy. Funkcjonariusze udają pacjentów placówki. W tym czasie Hubert próbuje uwolnić się od Żanety.

Występują

Zobacz także

Ładuję...