Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1100

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał marzy o studiach za granicą. Niestety, nie może liczyć na pomoc rodziny. Przyjaciel proponuje, by został chłopakiem do towarzystwa. Miałby być partnerem podczas wesel czy studniówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Marzeniem dwudziestodwuletniego Michała jest porzucenie studiów na państwowej uczelni i podjęcie ich za granicą. Niestety, nie może liczyć na pomoc finansową rodziny, a pracując w barze typu fast-food, nie zarobi potrzebnej kwoty. Jego przyjaciel Olaf proponuje, by został chłopakiem do towarzystwa. Miałby być partnerem podczas imprez takich jak wesela czy studniówki. Chociaż Michał początkowo się waha, w końcu umieszcza ogłoszenie na specjalnej stronie internetowej. Nowa praca dostarcza mu sporo pieniędzy. Oprócz tego podoba mu się nowe, znacznie zamożniejsze towarzystwo oraz zachwyt, jakim obdarzają go kobiety. Całą sprawę utrzymuje jednak w tajemnicy przed Kasią, swoją dziewczyną. Kiedy pewna klientka proponuje mu seks za pieniądze, zgadza się pod wpływem chwili i wypitego alkoholu. Kasia wkrótce dowiaduje się prawdy.

Zobacz także

Ładuję...