Ultraviolet 2 (5)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W leśnej chacie zostaje zamordowana kobieta, a jej dziecko uprowadzone. Ważnym tropem w sprawie jest broń, której użyto do zabójstwa. Natalia przepada bez śladu. Jej ojciec boi się, że córka nie żyje.

Oglądaj w telewizji

Pt 2.12 22:55
AXN Spinlogo
So 3.12 3:55
AXN Spinlogo
Pon 5.12 21:00
AXN Spinlogo
Wt 6.12 2:00
AXN Spinlogo

Opis

Dalsze losy Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz) i grupy detektywów amatorów, w szeregi której wstąpiła, aby rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Wspólnymi siłami ekipa Ultraviolet wspiera pracę stróżów prawa, pomagając im w wyjaśnianiu najbardziej zawiłych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W leśnej chacie zostaje zamordowana młoda kobieta, a jej dziecko uprowadzone. Ważnym tropem w sprawie jest broń, której użyto do zabójstwa - stary model pistoletu. Tymczasem mająca problemy z narkotykami Natalia przepada bez śladu. Henryk, jej ojciec, obawia się, że córkę mogła zostać zabita. Ola decyduje się wesprzeć śledztwo Kuby i prosi o pomoc UV. Okazuje się, że kobieta znaleziona w chatce pracowała w klinice zatrudniającej surogatki. Głównym podejrzanym staje się klient agencji, Borowy, słynny ze swoich prawicowych wypowiedzi profesor filozofii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...