Teleman

Echo serca 2 (26)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza wciąż ma szansę, by zostać psychologiem lub psychoterapeutką, ale musi poddać się leczeniu. Odmawia, bojąc się skutków ubocznych leków. Do szpitala trafia 21-letni amator szalonych selfie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Zuza wciąż ma szansę, by zostać psychologiem lub psychoterapeutką. Musi jednak poddać się leczeniu. Kobieta odmawia, bojąc się skutków ubocznych leków, które miałaby zażywać. Nie chce żyć z piętnem choroby. Jest przekonana, że poradzi sobie sama. Ada przez wzgląd na swojego zmarłego męża Zbyszka stara się jej pomóc. Zuza jednak ją odtrąca. Do szpitala trafia 21-letni Marcin, amator szalonych selfie, które wykonuje z narażeniem życia. Agnieszka poznaje jego mroczną tajemnicę i odkrywa przyczynę ryzykownych zachowań. Magda ukrywa przed Janem, że jej stan się pogorszył. Odczuwa coraz silniejsze i częstsze bóle. Gdy dostaje ataku padaczki, trafia na SOR. Jan, widząc w jakim dziewczyna jest stanie, szuka pomocy u Thomasa w Londynie. Tymczasem Ada liczy na wsparcie Andrzeja. Irena proponuje jej posadę w Szpitalu Północnym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...