M jak miłość | odc. 1466

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed ostatnim egzaminem maturalnym Mirek ostrzega Bartka. Do wyjazdu z Grabiny namawiają go też Janek i Andrzejek. Niebawem w siedlisku zjawia się Grzelak, który od dawna szuka zemsty na Lisieckim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Przed ostatnim egzaminem maturalnym Mirek ostrzega Bartka, że powinien uciekać. Do wyjazdu z Grabiny namawiają go też Janek i Andrzejek. Niebawem w siedlisku zjawia się Grzelak, który od dawna pragnie się zemścić na Lisieckim. Bartek, chcąc ratować życie Uli, staje przed dramatycznym wyborem. Maria spotyka pod kościołem kobietę, która szuka Żaka. Zaczyna podejrzewać, że narzeczony Kisielowej wciąż oszukuje zauroczone nim kobiety. Mateusz znów ściera się z Mikołajem, który uparcie nachodzi Lilkę. Niespodziewanie chłopak proponuje mu narkotyki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...