Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (346)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Młody mężczyzna z bronią wpada na maskę jadącego samochodu. Ginie na miejscu. Wach oraz Walczak jadą do domu samobójcy, gdzie znajdują kolejne ciało. Matka ofiary, Bielska, zniknęła bez śladu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Młody mężczyzna z bronią wpada na maskę jadącego samochodu i popełnia samobójstwo. Wach oraz Walczak jadą do domu samobójcy, gdzie znajdują kolejne ciało. Matka ofiary, pani Bielska, zniknęła bez śladu. Paulina jest zła na Walczaka. Policjantka znika na całą noc. Podczas jej długiej rozmowy z Marią Przybylską, wyjaśnia się wiele rzeczy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...