39 i pół tygodnia (8/10)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek wyznaje Ewie, że ma guza mózgu. Zarębska mu nie wierzy, jest przekonana, że to żart. Nabiera wątpliwości dopiero po rozmowie z Karoliną. Wówczas decyduje się sama sprawdzić wyniki partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma już pięćdziesiąt lat, ale nie traci nic ze swojego uroku osobistego. Nieodpowiedzialny i rozmarzony, nie przywiązuje uwagi do spraw przyziemnych. Tym razem jednak musi się skonfrontować z przerażającą diagnozą. Darek, który niczego nie bierze na poważnie, usłyszy, że zostało mu około trzydziestu dziewięciu i pół tygodnia życia... Również jego życie rodzinne pozostawia wiele do życzenia. Po rozwodzie wciąż mieszka z byłą żoną Anką (Daria Widawska), która w obliczu kryzysu staje przed trudnym wyborem. W jej życiu pojawia się bowiem szansa na rozwój kariery i ujmujący mężczyzna z poważnymi zamiarami. Z kolei syn Darka, Patryk (Alan Andersz) staje się powoli całkowitym przeciwieństwem własnego ojca. Jednak także w jego życiu wszystko się gmatwa... Kontynuacja cieszącego się dużą popularnością serialu pt. "39 i pół" emitowanego w latach 2008-2009.

W tym odcinku

Darek wyznaje Ewie, że ma guza mózgu. Zarębska mu nie wierzy, jest przekonana, że to makabryczny żart. Nabiera wątpliwości dopiero po rozmowie z Karoliną. Wówczas decyduje się sama sprawdzić wyniki partnera. Jankowski zawozi Amandę na operację strun głosowych. Przed zabiegiem pozwala jej posłuchać swojej nowej piosenki. Tak otrzymuje kontakt do producenta muzycznego, który może wesprzeć muzyka. Później on i Patryk idą na imprezę w wilii mężczyzny. Marta, pod nieobecność męża, dzieli się z koleżankami marihuaną znalezioną w Dirty Tracku. Przyjaciółki pieką ciastka zawierające narkotyk. Tymczasem okazuje się, że zarówno operacja Amandy, jak i impreza nie przebiegają zgodnie z planem. Darek musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Występują

Twórcy

Ładuję...