Na sygnale: Zmowa milczenia (244)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Artur widzi, jak Lidka flirtuje z Kubą. Jest zazdrosny. Martyna wyznaje Piotrkowi, że nie chce mieć dziecka. Kuba zdradza w końcu przyjaciółce, co wydarzyło się podczas nocy po imprezie integracyjnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Artur widzi, jak Lidka flirtuje z Kubą. Jest zazdrosny. Martyna wyznaje Piotrkowi, że nie chce mieć dziecka. Kuba zdradza w końcu przyjaciółce, co naprawdę wydarzyło się podczas nocy po imprezie integracyjnej. Niebawem Kubicka rozpoczyna dyżur. Jedzie z kolegami do młodej kobiety, która cierpi na silny ból brzucha. Pacjentka próbuje ukryć fakt, że niedawno urodziła dziecko. Zespół Wiktora odpowiada na wezwanie nastolatki która na imprezie zaczęła nagle mieć problemy z oddychaniem. Na miejscu ratownicy odkrywają, że chorych może być więcej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...