Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (342)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Paulina idzie śladem, który podsunęła jej Agata. Odkrywa nowe tropy dotyczące Jarczoka. Prokurator traktuje sprawę jako zamkniętą. Wach i Walczak badają okoliczności napaści na Agnieszkę Kulis.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Paulina idzie śladem, który podsunęła jej Agata. Dzięki córce odkrywa nowe tropy w sprawie Artura Jarczoka. Prokurator Jagiełło traktuje sprawę jako zamkniętą. Wach i Walczak badają okoliczności napaści na Agnieszkę Kulis. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do jej mieszkania. Kobietę uratował sąsiad. Ofiara twierdzi, że napastnikiem był jej były mąż, z którym od lat toczy wojnę o alimenty. Funkcjonariusze wykluczają go jednak z grona podejrzanych.

Występują

Zobacz także

Ładuję...