Miłość na zakręcie (37)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita poznaje szokujące fakty z przeszłości męża. Narasta konflikt Waldka z teściami. Namawiają oni jego żonę na przeprowadzkę do Hamburga. Monika przyłapuje narzeczonego klientki na flircie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Jowita poznaje szokujące fakty z przeszłości swojego męża. Narasta konflikt Waldka z teściami. Namawiają oni jego żonę na przeprowadzkę z dziećmi do Hamburga. Monika przyłapuje narzeczonego klientki na flircie z jedną z instruktorek klubu fitness. Kobieta zastanawia się, czy powiedzieć Zuzannie prawdę. Wiktor na stałe przenosi się do Warszawy, by być bliżej córki oraz wnuków. Andrzej dowiaduje się czegoś niepokojącego o rodzinie Kaweckich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...