Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1091

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zapracowana lekarka Dorota od roku jest szczęśliwą żoną Tomka. Mężczyzna otrzymał pracę w londyńskim City. Tam dorobił się majątku. Dorocie nie podoba się, że mąż ciągle pomaga swojej siostrze Julii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Zapracowana lekarka Dorota od roku jest szczęśliwą żoną Tomka, zatrudnionego w polskim oddziale funduszu inwestycyjnego działającego w Wielkiej Brytanii. Zaraz po studiach mężczyzna otrzymał pracę w londyńskim City. Tam dorobił się dużego majątku. Dorocie nie podoba się, że mąż ciągle pomaga swojej siostrze Julii. Nie potrafi ona zapanować nad finansami, brakuje jej pieniędzy na uiszczenie raty kredytu. Dodatkowo Tomek regularnie oddaje to co zarobił, rodzicom. Pewnego dnia mężczyzna prosi żonę, aby spróbowała znaleźć równowagę między karierą i życiem osobistym. Kiedy Julia ponownie prosi brata o pożyczkę, Dorota protestuje, przez co popada w konflikt z matką Tomka. Jakiś czas później przemęczona lekarka mdleje w pracy. Postanawia zrezygnować z dodatkowych godzin w przychodni. Zaczyna wracać wcześniej do domu. Wkrótce poznaje Wincenta, kolegę męża z pracy. Jest świadkiem szantażu: mężczyzna grozi Tomkowi, że zdemaskuje go przed rodziną, jeśli nie odda należnych mu pieniędzy.

Zobacz także

Ładuję...