M jak miłość | odc. 1462

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin odkrywa, że ktoś próbuje pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie w internecie. Olek po wydarzeniach nad jeziorem ma poważne problemy psychiczne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Marcin odkrywa, że ktoś próbuje pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie w internecie. Olek po wydarzeniach nad jeziorem ma poważne problemy psychiczne. Sięga nie tylko po alkohol, ale też po leki na uspokojenie. Młody włamywacz Michał wraca na Deszczową, by podziękować Kindze za okazaną pomoc. Piotrek nie jest zachwycony jego wizytą. Zduńscy urządzają też kameralną imprezę na cześć bliźniaczek, które kończą właśnie pół roku. Zapraszają Kamila, Ankę i Magdę. Zazdrosna o byłego partnera Chodakowska nie szczędzi jego dziewczynie złośliwych uwag. Sprawia to, że Kamil uświadamia sobie, co naprawdę czuje. Do tego do domu Kingi i Piotrka puka też niezapowiedziany gość - Ola, bliźniaczka Nadii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...