Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (338)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Wach i Walczak badają okoliczności śmierci starszej kobiety. Obok zwłok ofiary znaleziono martwego psa. Ktoś skręcił mu kark. Okazuje się, że z mieszkania zniknęła zawartość szkatułki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Wach i Walczak badają okoliczności śmierci starszej pani. Denatka miała kłopoty z sercem i technik Bolek podejrzewa, że zgon mógł mieć charakter naturalny i doprowadził do niego stres. Obok zwłok ofiary znaleziono ciało jej psa. Ktoś skręcił zwierzęciu kark. Okazuje się, że z mieszkania zniknęła zawartość szkatułki z kosztownościami. Kobieta miała zwyczaj pomagać potrzebującym. Paulina, idąc za wskazówkami Kingi, drąży sprawę samobójstwa Artura. Jej córka, Agata, idzie na całonocną imprezę na działce. Dziewczyna spotyka tam kogoś, kto znał Jarczoka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...